Forum: Kwestionariusz osobowy od franczyzodawcy podczas wstępnej rozmowy?

30.11.2009
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

 Witam Forumowiczów

 Mam pytanie do was. Zainteresowałem się pewnym biznesem franchisingowym obecnym na tym portalu. Jest to stosunkowo mały biznes i bez głośnej nazwy, mimo to od razu przysłano do mnie kwestionariusz, w którym proszą o podanie szczegółowych informacji o sobie (pesel, adres, miejsce pracy, wykształcenie itp). Rozumiem, że wszystko to może być istotne w perspektywie podjęcia współpracy, ale może nie na tym etapie. Niewiele wiem o tym biznesie, chcę poprostu więcej info., a na ich stronie tego brak. Dodam, że wcześniej rozpoznawałem dwa inne systemy franchisingowe i nie spotkałem się z czymś takim.

Poproszę was o opinię.

Pozdrawiam

 

 

30.11.2009
wypowiedzi: 172
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odpisz im , by się gonili... Albo nie odpisuj wcale. Wykorzystanie  danych osobowych już dla wielu kończyło się poważnymi kłopotami.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.