Forum: Franczyzowa odzież ciążowa 1475

Cebula 30.11.2009 *.chello084010104069.chello.pl

9
Czy istniej franczyza odnośnie odzieży ciążowej? Szukałem, szukałem, ale nie znalazłem :)

rumak 30.11.2009 *.194.181.22.6

155
Jakbyś znalazł(a) to koniecznie daj znać - moja żona też się tym bardzo interesuje. Teraz troszke mniej, bo już urodziła ;-), ale nadal pozostało jej poczucie niedosytu na tym rynku ;).

Cebula 01.12.2009 *.chello084010104069.chello.pl

9

Spoko. Jestem w trakcie szukania. Branża ciążowa to dalej ogromna nisza na rynku.

A tak poza tym, to na tym forum Cebula jest rodzaju męskiego :)

Cebula 02.12.2009 *.chello084010104069.chello.pl

9

rumak odezwij się w tej sprawie do mnie na maila

 festusus(at)gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.