Forum: Layla Cosmetics - czy ktoś rozmawiał z tą firmą o współpracy?

11.10.2009
wypowiedzi: 3
*.net.stream.pl

witajcie,

czy rozmawiał już ktoś z przedstawicielem Layli na temat podjęcia wspołpracy? Jesli tak bardzo prosze o spostrzezenia i opinie w celu porównania z moimi :)Co sądzicie o ich kosmetykach, wspolpracy itp... A może ktoś juz prowadzi współpracę?

pozdrawiam

03.12.2009
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam.

Ja zastanawiam się nad podjęciem współpracy z Laylą. Nie jestem jeszcze co do tego pomysłu w 100% przekonana bo jest to \\\"świeża\\\" marka na rynku polskim no i pewnie nie ma co liczyc na duże zyski zaraz po otwarciu bo ludzie będą potrzebować czasu aby sie przekonać. A jakie są Pańskie odczucia na temat tej firmy??

Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.