Forum: Czy ktoś miał już do czynienia z Parfum Bar Premiére? 1483

semi 08.12.2009 *.public78307.xdsl.centertel.pl

1

Witam, właśnie znalazłam w katalogu Parfum Bar Premiére. 

Zastanawiam się na czym dokładnie ten biznes polega, jak to wygląda od strony prowadzącego taki sklep a także jak wygląda obsługa klienta. Czy ktoś coś wie na temat tej franczyzy, współpracy z nimi? Interesuje mnie w zasadzie wszystko co dotyczy tej franczyzy. Jeśli ktoś wie cokolwiek to bardzo proszę o opinię. Nie za wiele można się dowiedzieć na ich stronie. 

pablo0507 26.01.2010 *.apn-95-40-193-114.dynamic.gprs.plus.pl

2

Z firmą Lanwar Cosmetics spotkałem się kilka lat temu. Zastrzegam, że zbieżnośc nazw może byc przypadkowa.

Wtedy firma zajmowała się produkcją średniej jakości kosmetyków opakowanych w "rewelacyjny" system sprzedaży pod marką Beauty Cosmetics. Sprzedaż polegała na prezentacji gratisowych produktów dodawanych do zakupu perfum za ok. 150 pln. Stoiska firmy pojawiały się w Centrach Handlowych na tydzień - dwa po czym, znikały.

Fantastyczna prezentacja działająca na podświadomośc oraz naprawde mocno średnia jakośc kosmetyków.

Proszę o sprostowanie jeśli zbieżnośc nazw jest przypadkowa, bo zdaje się że na form mamy przedstawiciela firmy...

Parfum Bar 18.11.2010 *.nat1.finemedia.pl

2

Witam

Główną domeną działalności firmy Lanwar jest produkcja kosmetyków hotelowych dla Hyatt, Westin, Radisson, Holiday Inn, Mercure, Qubus i wielu innych hoteli w Polsce i zagranicą oraz rozwój sieci Parfum Bar w Polsce na mocy umowy z międzynarodowym konsorcjum BC International Trading GmbH z siedzibą w Niemczech, własicielem znaku towarowego Parfum Bar (zgłoszony do bazy Wspólnotowych Znaków Towarowych - OHIM/OAMI pod numerem 008309668).

Lanwar Cosmetics zajmuje się również produkcją kosmetyków na zlecenie firm trzecich i jednym z naszych klientów jest Beauty Cosmetics. Na podobnej zasadzie dostarczamy kosmetyki do innych firm, między innymi Yves Rocher.

Nie mamy wpływu na sposób dystrybucji naszych partnerów, gwarantujemy, że perfumy dostępne w Parfum Bar to produkty najwyższej jakości, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.