Forum: ks15 - pośrednik banków, który szuka następnych pośredników? 1475

PiotrdrugiPiotr 09.12.2009 *.212.160.203.24

94

ks15, co to jest???????????

czy ktoś współpracuje??????

bo ja rozumiem , że to jest już pośrednik banków, który szuka następnych pośredników

Jerzy.K 13.12.2009 *.83-1-122-54.tsm.tarnobrzeg.pl

27

Witam,

Jestem zainteresowany sprzedażą kredytów więc zainteresowałem się KS15.

Po 2 wysłanym mailu zadzwoniła do mnie Pani, która w skrócie przedstawiła mi ofertę:

- kredyt samochodowy, gotówkowy, hipoteka, kredyt ratalny.

- system wymiany aut pomiędzy regionami, na zasadzie dostępu do bazy pojazdów.

- dostęp do samochodów polizyngowych i powindykacyjnych.

- ubezpiecznia (12 towarzystw).

- lokaty inwestycyjne.

- tłumaczenia dokumentów.

- odszkodowania z OC i AC.

- Netia - jeśli powierzchnia lokalu pozwoli.

Mówiła też coś o możliwości wynajmowania powierzchni w marketach, wstawianiu tam aut na kilka dni w celu sprzedaży. 

Po podpisaniu i odesłaniu klauzuli poufności mogę poznać więcej szczegółów,  ale nie wiem czy chce poznać.

Rozumiem że ciężko jest skupić się tylko na jednym produkcie, że trzeba mieć alternatywę, ale to co usłyszałem w rozmowie to groch, mydło i powidło.

Jerzy.K 31.12.2009 *.94.254.181.55

27

Na tej stronie: http://franchising.pl/artykul/5045/strategia-po-kryzysie/

Oraz na innej, bardzo ciekawa dyskusja :D http://www.bankier.pl/forum/temat_ks15-bankowy-kredyt-samochodowy-franczyza,6138755.html 

 Pewnie i tak ktoś to skasuje. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.