Forum: Franczyza Office 1 - Trzeba chcieć pracować a nie narzekać

15.12.2009
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Prowadzę sklep Office 1 trzy lata nie jest prawdą, że sieć oferuje tylko katalogi. Są przecież ulotki, mimilatalogi, warsztaty, szkolenia, pomoc i konsultacje pani dyrektor ds.rozwoju sieci. Jest zintegrowany system internetowy do sprzedaży i zakupów. Co innego jest w umowie niz w rzeczywistości?Jak ktoś nie chce pracować zgodnie z systemem, to niech otwiera zwykły sklep papierniczy! Jak się nie robi systematycznego  telemarketingu, to efektów nie będzie.Zawsze się zdarzy że ktoś inny będzie miał lepszą cenę na jakiś element oferty. Tylko - na wejście, czy na stałe?Pracując  3 lata wiem, że biznes nie zwraca się w pół roku po otwarciu , ale jest to temat opłacalny i przynoszący zyski.Trzeba tylko chcieć pracować a nie narzekać !

07.03.2015
wypowiedzi: 5
*.play-internet.pl

Witam, czy ktoś z Państwa miał styczność z siecią Office1?? Ciekawa jestem czy ich koncepcja się sprawdza?? Proszę o komentarze, bo jesteście wartościowym źródłem wiedzy :)

Pozdrawiam

18.03.2015
wypowiedzi: 6
*.internetdsl.tpnet.pl

Niestety wielu ludzi jest na tyle naiwnych, że "oczekuje kołaczy bez pracy" nie rozumiejąc zupełnie czym jest franczyza! Nie ma kasy z samego wejścia do współpracy. To tylko koncept, do którego trzeba się stosować, ciężko pracować, a efekt będzie! 

07.07.2017
wypowiedź: 1
*.telekomunikacjawschod.pl

Witam, jestem zainteresowany współpracą z Office1, czy ktoś może napisać swoją opinię na temat takiej współpracy ? Mam doświadczenie, pracowników, podobną firmę prowadzę od kilku lat, mam stałych klientów. Czy warto z nimi współpracować ? Czy może to pomóc w rozwoju lokalnej firmy ?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.