Forum: Powszechny Dom Finansowy (PDF) strzał w dyche?

18.12.2009
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

 

 

Witam poważnie zastanawiam się nad otworzeniem placówki PDF w miasteczku 18 tyś.

Oferta produktów wydaje się ciekawa. Co o tym sądzicie? macie jakieś doświadczenia z PDF?

Pozdrawiam 

20.12.2009
wypowiedzi: 55
*.ibd.gtsenergis.pl

mam skromne doświdczenie w finansach ale słyszałem tylko o PDF - Portable Document Format:)

20.12.2009
wypowiedzi: 27
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

HeHe dobre;D a coś więcej ? 

07.07.2011
wypowiedzi: 5
*.ssp.dialog.net.pl

Pracuję w Powszechnym Domu Finasowym, więc to co mogę doradzić w temacie pytania: w miejscowości gdzie mieszka 18 tyś.mieszkańców nie ma sensu otwierać placówki gdyż będzie ona generować niepotrzebnie dodatkowe koszty. Naszym Partnerom sugerujemy raczej aby prowadzili sprzedaż mobilną. Wynika to przede wszystkim z specyfiki produktów które są obecnie sprzedawane, tj. kredyty hipoteczne, samochodowe i dla firm. Placówki były potrzebne w małych miastach w okresie kiedy sprzedawały się kredyty gotówkowe.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.