Forum: Gastronomia a mafia 1484

inka79 26.12.2009 *.86-46-233-173-dynamic.b-ras1.pgs.portlaoise.eircom.net

1

planuje powrot do Polski i rozkrencenie jakiejs sprytnej restauracyjki (franczyzna). Mieszkam za granica ponad 5lat - na pewno wiele sie zmienilo. Interesuje mnie jak to teraz wyglada jesli chodzi o haracze itp, jak reaguje policja, na ile jest to powszechne?

tylko prosze o nieprzesadzanie tych przesadzajacych ;)

toto1717 26.12.2009 *.acyr29.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
U mnie w mieście (małym, bo 50-tysięcznym) jest spokój, haraczy brak.

bartomada 27.12.2009 *.acys250.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
Niestety nic się nie zmieniło,haracze sa coraz większe ,a najwięcej ściąga ich mafia z ZUS i US.Policja w tym nie pomoże.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.