Forum: Rozważam otwarcie Salonu Ślubnego albo sklepu z odzieżą damską na zasadzie franczyzy. Co lepsze??? 1475

pannaniunia 03.01.2010 *.dgo215.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Od dłuższego czasu myślę jaki biznes otworzyć. Moim marzeniem jest otwarcie salonu sukien ślubnych, ale rozważam też otwarcie sklepu z damską odzieżą. Jak myślicie, co bardziej się opłaca?  Może ktoś z Was zna kogoś kto otworzył salon ślubny na zasadzie  franczyzy?? Jeśli tak to proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

Julka76 13.01.2010 *.elo209.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ja też zastanawiam się nad otwarciem Salonu Sukien Ślubnych w 100tys mieście (są u nas 4 małe saloniki, mój ma być duży). Interesuje mnie jaki jest koszt otwarcia takiego salonu i czy to się opłaca? Czy ktoś może udzielić mi informacji na ten temat? Lepiej samej działać czy poszukać znanej marki na zasadzie franczyzy?

jake13 02.03.2010 *.093105099031.pila.vectranet.pl

1

 Witam

Sam jakiś czas temu otworzyłem Salon Sukien Ślubnych, mogę udzielić wszelkich informacji mój mail jake13@op.pl pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.