Forum: Rozważam otwarcie Salonu Ślubnego albo sklepu z odzieżą damską na zasadzie franczyzy. Co lepsze???

03.01.2010
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od dłuższego czasu myślę jaki biznes otworzyć. Moim marzeniem jest otwarcie salonu sukien ślubnych, ale rozważam też otwarcie sklepu z damską odzieżą. Jak myślicie, co bardziej się opłaca?  Może ktoś z Was zna kogoś kto otworzył salon ślubny na zasadzie  franczyzy?? Jeśli tak to proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

13.01.2010
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też zastanawiam się nad otwarciem Salonu Sukien Ślubnych w 100tys mieście (są u nas 4 małe saloniki, mój ma być duży). Interesuje mnie jaki jest koszt otwarcia takiego salonu i czy to się opłaca? Czy ktoś może udzielić mi informacji na ten temat? Lepiej samej działać czy poszukać znanej marki na zasadzie franczyzy?

02.03.2010
wypowiedź: 1
*.pila.vectranet.pl

 Witam

Sam jakiś czas temu otworzyłem Salon Sukien Ślubnych, mogę udzielić wszelkich informacji mój mail jake13@op.pl pozdrawiam

 

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.