Forum: Sklep z bielizną 1475

koloksik 10.01.2010 *.acfq76.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, zastanawiamy sie nad otwarciem sklepu z bielizną w miescie 60 tys. mieszkanców, posiadam lokal przy głownym deptaku 15 mkw., wiem że to maleństwo, ale od czegos trzeba zacząć a nie chce rezygnowac z tego lokalu, gdyz miejsce jest bardzo dobre w chwili obecnej biuro kredytowe niestety w tych czasach juz sie nie wychodzi na swoje.

Nawiązujac do tematu bielizny, w mieście działa duży sklep tylko z bielizną Triumph około 100 metrów od mojej lokalizacji a pozostałe to jakas tam chińszczyzna nie liczace sie na rynku, potrzebuje informacji skąd sciągać towar i jakie marki, nie interesuje mnie franczyza, a mimo to chciałbym miec tylko markową bielizne w sklepie i nie chce bawić się w chińszczyzne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.