Forum: Skep zoologiczny - biznes odporny na kryzys? 1482

leon24 12.01.2010 *.dynamic-78-8-159-227.ssp.dialog.net.pl

94

Może tej branży kryzys nie jest straszny ?

Piszcie proszę .

Catala 14.01.2010 *.public15989.xdsl.centertel.pl

4

Też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Nie wiem, czy w kontexcie kryzysu ten biznes jest odporny (zawsze można psu kupić gorszą karmę), ale pomysł ten wydaje się całkiem przyszłościowy. Konsumenci teoretycznie powinni być coraz bardziej świadomi, jakie zwierzęta można kupić i co im można kupić. Według mnie pomysł nie jest głupi, jednak wymaga chyba sporych nakładów (o ile chcesz również sprzedawać żywe zwierzęta).

leon24 14.01.2010 *.dynamic-78-8-158-23.ssp.dialog.net.pl

94
Zwierząta raczej odpadają - spory kłopot. Rozmawiałem z przestawicielm tej branży i mówi, że nie wie co to kryzys. Ludzie potrafią sobie odmówić, ale kotkowi czy pieskowi już nie .

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.