Forum do artykułu: Polak pyta o modne buty

15.01.2010
wypowiedź: 1
*.chello.pl

Jest mi przykro żle pisać o sklepach Bagatt w Warszawie , ale niestety...

Sa to buty bardzo słabej jakości , nieadekwatnej do ceny, a właściciele sklepu wyjątkowo aroganccy , by nie powiedzieć źle wychowani, nie rozumieją ,że o klientów trzeba dbać, odsyłają z reklamacją do rzecznika konsumentów albo sądu.?!Chyba Państwo Ziółkowscy nie rozumieją istoty uczciwego handlu, Zycie samo ich zweryfikuje , tak to już jest w gospodarce wolnorynkowej , Odradzam kupowanie butów Bagatt!!!!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.