Forum: Licencja na Yako - outlet dla dzieci 1475

ma21 27.01.2010 *.195.116.80.2

5

Mam pytanie czy ktos moze zna sklepy pod nazwą YAKO? Jezeli tak to proszę o jakieś konkretne info na ich temat. Pozdrawiam forumowiczów 

ma21 28.01.2010 *.195.116.80.2

5
Czy naprawdę nikt nie zna marki YAKO. Czy to jakaś firma 'krzak'

Reebot 12.02.2010 *.dzy218.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Też mnie troche martwi fakt że nikt się nie wypowiedział w tym temacie. Zwłaszcza że obecnie jestem w trakcie rozmów z tym franczyzodawcą (lub raczej partnerem).

Na chwile obecna poza ciszą w eterze  nic mnie zabardzo nie martwi.

Z drugiej jednak strony brak wiadomości to dobra wiadomość. Chociaż nie chciał bym być osobą dopiero przecierajacą szlaki.

Przemulap 17.02.2010 *.jxd251.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam.

Przeglądalem ich ofertę i nie mają niczego czego nie można by było kupić w polsce bez franczyzy. Wiem coś o tym bo prowadzę sklep z ubrankami dziecięcymi...

ma21 22.02.2010 *.195.116.80.2

5

Witam

YAKO to chyba mało poważna firma próbowłem z nimi powaznie porozmawiać o współpracy ale dostałem tylko odp że to może nie być dochodowe (a mieszkam w mieści małym ok 30 tys mieszkańców ale bogatym) I na tym się skończyło mimo że trzy razy dzwoniłem i powiedzieli ze daja odp

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.