Forum: Nie do wiary 1475

PiotrdrugiPiotr 28.01.2010 *.212.160.203.24

94

dla mnie osobiscie jest to rzecz niewyobrażalna. Np ta ibiza cafe.

otworzyc z nimi kawiarnie z centrum handlowym i włożyć w to pół miliona. do tego czynsz w galerii, pracownicy. I jak mniemam stopa zwrotu 150 lat.

to z drugiej strony, ide do zakładu stolarskiego i zamawiam komplet mebli niech bedzie z górnej półki za max 50 tys zł. Mam bufet i ok 12 - 15 stolików

Kupuje całą zastawe, ekspresy inne wyposażenie, to max 30 tys.

uzgodnienia, sanepid, wystrój wnętrz (to robie ile się da sam) niech będzie 20 tys

kozty inne nieprzewidziane 5 tys

to ile daje razem 100 tys. to i tak myśle że jest grubo zawyzone.

otwieram jedno kwiarnie w centrum , potem szybko drugą.

i za trzy miesiące ogłaszam się jako franczyzodawca i mówię , że wejście do mnie do sieci to koszt 500 tys i szukam jeleni.

którzy włozy mi do kieszeni 400 tys. A ponieważ jestem sprytny, to te 400 tys robie jako kaucja zastaw na realizacje, itp, aby nie wystawić faktury biorcy i ucice przed VATEM i dochodowym

Proste.

Najgozej mnie przeraża fakt , że biedni ludzie , którzy dają się nabrac przeznaczają na to cały majątek swój i swojej rodziny i co dalej. TRAGEDIA

Qark 28.01.2010 *.ip-89-174-83-139.multimo.pl

55
zawsze tak było, że jelenie są w cenie:)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.