Forum: Ile byś zainwestował w swój własny biznes? Co najbardziej by Cię interesowało?

01.02.2010
wypowiedzi: 19
*.33.193.5

Temat dotyczy jaką kwotę byś zainwestował/a w swój własny biznes oraz w jakiej dziedzinie. Poszukuję wspólników do nowego powstającego franchisingu. Oferta zostanie przedstawiona na stronie portalu w późniejszym terminie, będzie wyjątkowa.

03.02.2010
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie doszedłem do tego że muszę coś własnego,możliwa  kwota to 50000, co oferujesz?

07.02.2010
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Doszedlem do tego samego wniosku co kolega wyzej:) Taki sam budżet. Chciałbym równorzędnie pracować w zawodzie jaki do tej pory wykonuję. 

07.02.2010
wypowiedź: 1
*.ip.telfort.nl

Jestem w stanie zainwestować 60tys może więcej- w zależności od pomysłu.

Co preferuję: gastronomia, budowlanka, apteka.

Jeżeli masz jakieś konkrety to pisz.

Obecnie prowadzę firmę budowlaną za granicą, ale planuje powrót na stałę i rozpoczęcia działalności w Polsce (niekoniecznie w branży budowlanej). Mam wiele pomysłów i zawsze dążę do perfekcji.

Pozdrawiam 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.