Forum: Kto prowadził / prowadzi salon Esotiq

20.03.2017
wypowiedzi: 2
*.internetia.net.pl

Chętnie pomogę prowadzę salon Esotiq 

27.03.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo proszę o więcej informacji. Będę bardzo wdzięczna

20.07.2017
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem bezpieczniejszy byłby np.sklep z ubraniami dla dzieci 5.10.15. Sama przymierzam się do prowadzenia takiego biznesu, na razie, za pośrednictwem tej strony: http://www.51015kids.eu/franczyza/ skontaktowałam się z nimi i dowiaduję szczegółów. Ich warunki są bardzo korzystne,  a marka- popularna, dobrze kojarzona

24.08.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Coraz mniej tych sklepów w Polsce widzę.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.