Forum: Gruzińskie Chaczapuri - co sądzicie o ich restauracjach? - gastronomia 214

tramps77 05.02.2010 *.89.195.132.7

2
Chcialbym abyscie sie wypowiedzieli odnosnie tej gruzinskiej restauracji-jak wam sie podoba ten pomysl,plusy-minusy,jakie warunki przystapienia,jakie koszt i czy w ogole warto.Interesuja mnie fakty liczby nie domniemania.Z gory dziekuje za wypowiedzi i wskazowki-w koncu po to to forum istnieje dzieki wam :)

bartomada 05.02.2010 *.aczq62.neoplus.adsl.tpnet.pl

137
Byłem w tym Chaczapuri we Wrocławiu i Krakowie.A później w prawdziwej restauracji gruzińskiej prowadzonej przez Gruzinów we Lwowie.I muszę stwierdzić,ze te nasze są tak gruzińskie jak zupki zalewane wodą są "chińskie".

tramps77 05.02.2010 *.89.195.130.87

2
Alez oczywiscie ze franczyzowe sieci  nigdy nie odzwierciedlaja  narodowej kuchni.tu nie o to chodzi.To inny segment dla innej klienteli.Ale zachecilo Cie i byles we Wroclawiu i Krakowie,a wiec ..dziala:)Sporo klienteli?

MagdaLencewicz 14.03.2013 *.87-207-174-157.dynamic.chello.pl

2

Bylam tylko w knajpce we wroclawiu, ale zawsze bardzo mi smakowalo, Restauracja na necie ma duzo negatywow, ale za takie pieniadze nie mozna wymagac w 100% oryginalnych gruzinskich przysmakow, juz nie przesadzajamy. Natomiast namiastka gruzji wg mnie jest zawarta w kazdej potrafie + dodali do tego dzisiejsza nowoczesnosc typu frytki czy talarki bodajrze. Polecam pierogi chinkali, nie jadlam nigdzie indziej wiec nie mam porownania ale te smakowaly super, w srodku byl rosolek a ciasto grube czyli takie jak lubie:))))

Januszek 09.03.2014 *.89-76-116-93.dynamic.chello.pl

8

Mi samkowało, sam byłem w kilku restauracjach w Krakowie. Tanio, dobrze. Nie jest to może jedzenie wyśmienite, ale tez nie rządajmy luksusów za taką cenę, nie będzie to też oryginalne gruzińskie jedzenie, nie w cenie 10 zł. Zawsze jak tam byłem, ludzi było mnóstwo, ciężko było znaleźć miejsce.

Korczak 03.12.2014 *.host-89-229-36-189.torun.mm.pl

33

Nie wiem ja tam nie lubię takich cudów. We Wrocławiu już od dłuższczego czasu chodzę głównie do kilku ulubionych miejsc, gdzie dość często ostatnio bywam na Placu Solnym w restauracji P2.
Żonie się tam podoba, a mi bardzo jedzenie smakuje więc dwie najważniejsze rzeczy są zaakceptowane. Co do atmosfery i cen jak na standardy wrocławskie bardzo przyzwoicie.

Matylda Kosowska 20.01.2016 *.89-70-149-123.dynamic.chello.pl

2

Jeśli chodzi o temat restauracji we Wrocławiu to polecam spróbować kuchni amerykańskiej , włoskiej i gruzińskiej . Wrocław ma bardzo dużo tematycznych knajp dlatego polecam spróbować potraw w każdej z nich.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.