Forum: Miss Trendy - prowizja dla biorcy licencji - moda 114

Arcimidas 05.02.2010 *.host-89-238-18-96.smgr.pl

1
Interesuje mnie prowizja jaka daja, czy nie ma problemów z dostawami odzieży,czy koszt 20 tys zł na otwarcie to realny jest czy wiecej potrzeba , moze jakies opinie lub podpowiedzi . Może ktos prowadzi taki sklep to prosze o kontakt z góry dzieki.

monisq11 26.04.2010 *.host-89-191-172-192.tvteletronik.pl

1
Interesuje mnie prowizja jaka daja, czy nie ma problemów z dostawami odzieży,czy koszt 20 tys zł na otwarcie to realny jest czy wiecej potrzeba , moze jakies opinie lub podpowiedzi . Może ktos prowadzi taki sklep to prosze o kontakt z góry dzieki.

tomaszz 06.05.2010 *.dynamic-78-8-86-188.ssp.dialog.net.pl

7
własnie rozmawiałem telefonicznie z "przedtsawicielem" firmy miss trendy, niemiły, niesympatyczny.kiepska wizytówka ponoc bardzo dobrej i dobrze rozwijajacej sie firmy.jaka firma taki przedstawiciel..

kingapawel 18.10.2010 *.chello089074068194.chello.pl

3
Ja też rozmawiałem w kwietniu z przedstawicielem tej firmy i widze ze moje spostrzezenia o przedstawicielu tej marki nie sa odosobnione. Mysle ze jak firma zmieni tego pana to znacznie szybciej sie rozwinie. Ja sam bylem mocno zainteresowany  ta firma ale z uwagi na brak zainteresowania ze strony przedstawiciela tez podziekowalem. Mydaje mi sie ze pani wlascicielka tu nie zaglada ale moze ktos zyczliwy da jej znac:) Pozdrawiam

Rob 06.01.2012 *.ip-89-186-14-145.static.vip-net.pl

2

Temat trochę stary, ale odświeżam.

Czy ktoś wie jak wyglądają prowizje od obrotu dla franczyznobiorcy?

Ozzy45 22.03.2012 *.46.204.80.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

Niestety tam się nic nie zmieni bo właścicielka jest jeszcze gorsza. Zdecydowanie odradzam współpracy z tą firmą. Porażka pod każdym względem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.