Forum: Zastanawiam sie nad założeniem scianki wspinaczkowej

05.02.2010
wypowiedzi: 3
*.cdma.centertel.pl

Witam, zastanawiam sie nad założeniem scianki wspinaczkowej, nie wiem jakie sa warunki,pozwolenia,koszty samego zalozenia i prowadzenia, ile osob trzeba do obslugi i jakie maja miec kwalifikacje, no i ile mozna na tym zarobic.Prosze o szczera wypowiedz najlepiej kogos kto wie cos wiecej na ten temat.Dzieki.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.