Forum: Zastanawiam sie nad założeniem scianki wspinaczkowej 1478

Tomaszx 05.02.2010 *.public17477.cdma.centertel.pl

3
Witam, zastanawiam sie nad założeniem scianki wspinaczkowej, nie wiem jakie sa warunki,pozwolenia,koszty samego zalozenia i prowadzenia, ile osob trzeba do obslugi i jakie maja miec kwalifikacje, no i ile mozna na tym zarobic.Prosze o szczera wypowiedz najlepiej kogos kto wie cos wiecej na ten temat.Dzieki.

Kamila Lubicz 25.04.2017 *.78-10-184-53.static.ip.netia.com.pl

5

Prócz operatorów ścianki przydałby Ci się jeszcze trener prowadzacy sekcje wspinaczkowe. Warto dodać, że sam montaż ścianki pochłania ogromne koszty. Dodatkowo sprzęt wspinaczkowy, który także nie mało kosztuje - karabinki, ekspresy czy liny wspinaczkowe etc. Polecałbym także sprawdzić konkurencje, bo w niektórych miastach jest naprawdę duża...

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.200

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.