Forum: Franczyza marki Yups 1475

ROBERT 07.02.2010 *.host160in74.infocoig.pl

1
Myślę o nawiązaniu współpracy z Yups-em.Bardzo proszę osoby , które miały lub mają kontakt z tą firmą o informację jak się z nimi współpracuje, jakie maja prowizje i ile można zarobić.z góry dziękuję,mój mail:robert82@poczta.onet.pl

Grzegorz 07.04.2010 *.77-253-97-50.adsl.inetia.pl

36
Proszę forumowiczów o podzielenie się informacjami dotyczącymi marki Yups. Szukam nowych informacji, nie starych wpisów  o warunkach współpracy, planach rozwojowych firmy , kondycji finansowej firmy w celu uniknięcia przykrych niespodzianek po podjęciu rozmów.

tomaszz 09.04.2010 *.dynamic-78-8-92-188.ssp.dialog.net.pl

7
witam, prowadziłem yupsa..moze lokalizacja moze ciuchy moze kryzys doprowadziły do tego ze juz go nie prowadze. jak chcesz wiedziec wiecej na temat współpracy to odezwij sie na maila sadmen@vp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.