Forum: Gastronomia. Czy na tym można zarobić? Pomysły

04.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gastronomia to całkiem dobra branża żeby zarobić. Musisz mieć tylko dobre wyposażenie dla gastronomii i załatwić trochę biurokracji i można zaczynać. No i jeszcze lokal by się przydał.

12.01.2018
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pizzeria nie jest łatwym biznesem, jak każda gastronomia, ale można zarobić. Ważne by się odpowiednio do tego zabrać, czyli znaleźć dobry lokal, fajnie go urządzić, mieć sprawny personel itp. Są firmy, które kompleksowo to robią dla ludzi, którzy chcą mieć restauracje, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, nie znają się na pozwoleniach, technologii i umowach. Nam pomogła Qubatura http://qubatura.com/o-nas/, mogę ich polecić.

12.01.2018
wypowiedzi: 34
*.244.185.28

Producentem najwyższej jakości wyposażenia dla gastronomii i przemysłu mięsnego jest http://sklep.jugema.com.pl/ . W takim biznesie, to firma, która staje się bardzo kluczowa na drodze współpracy. Ja szczególnie lubię ich meble technologiczne.

14.01.2018
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Duzo zalezy tez od lokalizacji w jakiej sie znajdujesz. Wiadomo nie warto otwierac sie w miejscu gdzie juz dzialaja trzy inne restauracje bo bedzie ciezko sie przebic .. no chyba ze cena. Najlepiej bedzie jak zrobsz analize tego wszystkiego na wlasna reke lub komus ja zlecisz. Przy prowadzeniu restauracji musisz tez zadbac o odpowiednie menu tak zeby sprzyjalo temu co lubia wrzucic na ruszt tubylcy. Zawsze warto ulatwiac sobie prace jak bardzo sie da dlatego proponuje poszukac gotowych przepisow na serwisach typu https://uwielbiam.pl/przepisy gdzie masz wszystko dokladnie opisane i gotowe do uzycia. Zreszta pewnie masz tez jakies swoje pewniaki skoro chcesz zalozyc tego typu dzialalnosc :) Zadbaj o jakosc, a klient sam sie znajdzie .. najczescie z polecenia innej osoby. Pozdrawiam

15.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zarobić można na wszystkim. Wystarczy włożyć to całego siebie żeby nie wypaść z rynku. Czytałem powyższe posty i jeden pomysł jeszcze został.. sklep z alkoholem. Jeśli byłby w dużym mieście, w dobrym miejscu szansa powodzenia spora bo nie zawsze to co w markecie jest dobre. A jeszcze gdyby tak posiadać sprzęt do produkcji alkoholu to już gwarantowany sukces jeśli się postaramy. Mój wójek ma winnicę i nie narzeka ;) 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.