Forum: Mielec 1475

magdalenawz 18.02.2010 *.fgz83.internetdsl.tpnet.pl

2

Posiadam do wynajęcia lokal w mielcu o powierzchni całkowitej około 100m2. (duża sala sprzedaży, mały magazyn, pomieszczenie biurowe i toaleta; ogromna witryna wystawowa, piękna elewacja; wejście od głównej ulicy i od podwórka; na podwórku parking; instalacja ochrony obiektu).

Lokal zlokalizowany w centrum miasta, przy głównej ulicy Mielca. Możliwość zaparkowania samochodu przed sklepem na chodniku jak również na podwóku.

Pytania prosze kierowac na maila.

uki27 18.02.2010 *.hope.uninet.info.pl

34

Mam Do WYNAJECIA... GARAZ na Auto ,i SZOPE na NARZEDZIA...Garaż, DUZE Drzwi tzw. WROTA dwa skrzydła,pow ok.23m2 ,obiekt drewniany,toaleta tzw.wychodek,SZOPA pow ok.19m2,drzwi małe ,obiekt drewniany.UWAGA w Garażu Mozna przeszklic Drzwi IDEALNY na SALON SAMOCHODOWY lub MOTOROWEROWY.obiekt chroniony pilnuja DWA Bardzo GROŻNE KOTY tzw. dachowce. 

Łokale...Garaz i Szopa stoja w podwórku, centrum miasta 3300tys mieszkańców ,niema mozliwosci wjazdu na posesje.Jest mozliwosc zaparkowania ŚMIGŁOWCEM .pytania prosze kierowac na email.pozdr.            

FAJNE TO BIURO OGŁOSZEN!!! Bo MYSLAŁEM ze TO FORUM.ach te KOBIETY...wszedzie chca ZAROBIC...hahahahaha 

magdalenawz 18.02.2010 *.fgz83.internetdsl.tpnet.pl

2

Hmmm.... może zarobici może dlatego żeby żyć...

Proszę mi powiedzieć, czy na tym forum jest miejsce, gdzie mogę zamieścić ogłoszenie>>>>?

Zdążyłam się zapoznać z tym forum i właściwie jest to jedno wielki ogłoszenie.:):):)

 No tak... w tych czasach to kobiety zarabiają:)

Pozdrawiam Mężczyznę:)

uki27 18.02.2010 *.hope.uninet.info.pl

34

kazdy pracuje zeby zyc...

Forum to Ogłoszeniak..kupie sprzedam??? niewiedziałem...

KOBIETY POWINNY PRACOWAC.

 UWAGA OGŁOSZENIE.

MEŻCZYZNA Bardzo Przystojny,lat 29,5  bezrobotny,wykształcenie średnie,w trakcie rozprawy karnej, POZNA....Piekną, Szczupłą, Ucziwą BIZNES WOMAN.w CELU TOWARZYSKIM.wiecej info na priv...pozdrawiam.

Redakcja 19.02.2010 *.dlt37.neoplus.adsl.tpnet.pl

263

Bardzo prosimy unikać zamieszczania ogłoszeń o sprzedaży lub wynajmnie - takie wypowiedzi będą usuwane. Dla tej robimy wyjątek i zostawiamy bo jest zabawna ;)

Osoby zainteresowane ogłoszaniem prosimy o kontak z działem reklamy. Możliwa jest stosunkowo tania reklama na wybranym obszarze - np. w tym wypadku Mielca.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.