Forum: KNF przyjął zasady rekomendacji T 1482

bartomada 24.02.2010 *.proxy.ilabs.pl

137

KNF przyjął zasady rekomendacji T.Wszyscy zastanawiający sie nad otwarciem placówki kredytowej czy bankowej-powinni wziąśc to pod uwagę-gdyż w/g prognoz akcja kredytowa spadnie o 30%(a sa takie,które szacuja spadek nawet na 80%).http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,7595241,KNF_przyjela_rekomendacje_T___banki_uwazniej_zbadaja.html

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.