Forum: A co powiecie o Żabkach ?? 1475

baggio 20.05.2003 *.pe4.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Żabki to nie franchising, jak nie jak tak , ja jestem za tym by wpisac je na czarna liste na pozycje numer jeden z dopiskiem omijac z daleka, a tak powaznie zachęcam do wymienienia pogladów na temat Żabek ale nie same negatywy

Dobi 20.05.2003 *.vx57.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam taką uwagę na przyszłość ... człowieku na tym forum temat "Żabki" został wymaglowny już dawno. Wpisz w wyszukiwarce portalu słowo "Żabka" i naciśnij "Szukaj", znajdziesz tam to co cię interesuje. Jak chcesz dalej o tym porozmawiać to nie zakładaj nowego tematu tylko kontynuj to co już jest ... bo kiedyś ktoś będzi chciał się dowiedzieć o tej sieci więcej i znajdzie 1000 rozpoczetych watków.

BAGGIO 21.05.2003 *.pe4.neoplus.adsl.tpnet.pl

a ja wlasnie jestem kolesiem ktory chce sie dowiedziec czegos wiecej jesli jest ktos kto zna ten temat dobrze i mialby czas i ochote by mi odpowiedz na kilka moich pytań

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.