Forum o artykule: A-T Krotoszyn otwiera nowe placówki 1480

Niepewny 22.03.2010 *.aawo101.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

\"A-T Krotoszyn otwiera nowe placówki\" a czy nie czyni tego kosztem franczyzobiorców??? Czy jest to uczciwa firma ? Czy ktoś ma z nią jakieś doświadczenia ? Dobre czy złe ? Proszę o pomoc . Z tego co ja słyszałem to jest to firma z chęci przejmowania sklepów. Ale moze to plotki

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.