Forum: Współpraca z firmą Dierre Trade - jesteście zadowoleni? 1483

Bogacka 30.03.2010 *.77.222.250.123

1

mam pytanie:

Chce wejść we franczyzę z firmą Dierre Trade, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi? jak wygląda współpraca? Jesteście zadowoleni?

rabatki_9 14.03.2012 *.vpn501.hotsplots.net

2

Rzeczywiście Dierre Trade czyli...
/W związku z faktem, iż wydawcy portali ponoszą odpowiedzialność prawną za treści obraźliwe lub nieprawdziwe publikowane na forum, część wpisu ingerująca w dane osobowe została usunięta. Moderator/
...skutecznie unikają wszelkich kontaktów, nigdy nie odbierają telefonów jak i wezwań do zapłaty czy to odemnie czy mojego prawnika. Nauczyli się unikać wierzycieli a sama spółka zoo jest pusta już. Omijać szerokim lukiem.!!!

a jako ciekawostka: http://www.wizytowka.eu/DIERRE-TRADE.html

http://www.dlahandlu.pl/handel-tradycyjny/wiadomosci/franczyzobiorcy-zarzucaja-dierre-trade-brak-wsparcia-dla-nowych-sklepow,6412.html

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.