Forum: Inwestycja w Da Grasso - opłaca się? 1475

Mr.pizza 01.04.2010 *.na-43.bialnet.com.pl

2

Witam,

Zastanawiam się nad otwarciem pizzerii w sieci Da Grasso.

Jestem już po wstępnych rozmowach, zapoznałem się z umową.

Interesują mnie wszelkie informacje na ten temat. Szczególnie zależy mi na

wypowiedziach ludzi, którzy prowadzą pizzerię w tej sieci i mają chwilę czasu żeby

podzielić się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami. Drugim aspektem jest 

ewentualne przejęcie sieci przez Sfinks i jego konsekwencje. 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

mark290 01.04.2010 *.achu159.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Sfinks czyli Sylwester Cacek kupuje Da Grasso. Poczytaj archiwalne wypowiedzi na forum co się działo jak Cacek kupił Sfinksa. Zaczekaj aż sfinalizują transakcję później zaczekaj jeszcze z pół roku i zobacz jak zmienią się warunki współpracy i dopiero decyduj czy wchodzić. Warunki zmienią się na pewno możesz być pewny, że Sfinks kupuje Da Grasso żeby zarobić. Będą chcieli wycisnąć z tej sieci jak najwięcej. Napewno wprowadzą opłatę od obrotu i zaopatrzenie centralne. Zaczekaj teraz nie wchodź. Możesz być póżniej niemile rozczarowany.

Mr.pizza 01.04.2010 *.80.54.236.43

2

Centralne zaopatrzenie już wprowadzili, co moim zdanie nie jest takie głupie.

Dzięki temu jedząc pizzę w każdym lokalu sieci będzie smakować tak samo.

Np. klient zachodzi do da grasso w jakimś mieście, gdzie właściciel chcąc zaoszczędzić

kupuję pseudo mozarellę za 8 zł.kg. później jedzie do innego miasta i DG omija 

szerokim łukiem bo w poprzedniej  bardzo się rozczarował.

Jeżeli chodzi o przejęcię wcale nie jest przesądzone, tak przynajmniej myślę, może się

mylę.

leon24 20.12.2010 *.emx38.neoplus.adsl.tpnet.pl

94

Mrs ruszyłeś już? Czy rozmawiałeś też na temat Expresów ? Czy zapisy umowy są rygorystyczne i czy treść nasączona jest karami? Jak po przeczytaniu tej umowy, ewentualnym rozruchu widzisz sprawę ?

pzdr

leon24 20.12.2010 *.emx38.neoplus.adsl.tpnet.pl

94
Przepraszam - oczywiście Panie :))

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.