Forum: Budka w centrum miasta na deptaku przy rynku 1475

juventinio2603 04.04.2010 *.apn-95-41-90-56.dynamic.gprs.plus.pl

59

Witam serdecznie,

doradźcie mi proszę co można otworzyć w budce 14m2 w ścisłym centrum miasta, lokalizacja jest idealna! jest to kultowe miejsce spotkań młodych ludzi, myślałem nad kioskiem z gotowymi kanapkami(żeby nie robić ich na miejscu tylko w domu ze względu na wymogi sanepidu) co o tym myślicie? bardzo prosze o poradę każdy głos na wagę złota ;)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt :D 

yupikayey 04.04.2010 *.86-63-88-68.sta.asta-net.com.pl

1

fast food? ok. ale co na temat mówi HACCP? bo cos kojarzę, że produkcja, przetwarzanie żywności nie może odbywać się w "warunkach miezkaniowych" sprawdź to, bo może się mylę.

juventinio2603 05.04.2010 *.apn-77-114-188-248.dynamic.gprs.plus.pl

59

a czy myślisz że mógłbym robić kanapki na powierzchni 12 lub 14m2?? Cyz tyle wystarczy??i gdzie mogę znaleść jakieś przepisy do tego??

albert_lu 06.07.2010 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

9

Witam,

Jesli dalej interesuje Cie propozycja na zaadaptowanie budki, to mój znajomy wyszedł z bardzo ciekawym pomysłem i zaczął poszerzac swoją firmę. Niewielki koszt, a dość dobre zyski. 

Pozdr.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.