Forum: Czy warto zainwestować w szkołę językową?

28.06.2017
wypowiedzi: 20
*.centertel.pl

Hej ;)

Chciałabym podszkolić swój poziom języka angielskiego. Zastanawiam się nad tym, czy lepiej wybrać szkołę jezykową (jestem z Krakowa), czy może indywidualne korepetycje lub  jakieś inne kursy, na przykład te internetowe? Podzielcie się proszę własnymi opiniami na ten temat ;)

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto zdecydowanie, jezyki w dzisiejszych czasach to podstawa. https://urodaizdrowie.pl/ksztalcenie-dla-doroslych-szansa-na-przekwalifikowanie-sie Im więcej doświadczenia i umiejętności tym większa szansa na znalezienie nowej pracy.

31.08.2017
wypowiedzi: 46
*.zabrze.vectranet.pl

Oczywiście, że warto. Aktualnie znajomość języków obcych jest bardziej potrzebna niż wcześniej, w szczególności niezwykle przydatna jest w kontaktach biznesowych. Sama chodzę na kurs do jednej ze Śląskich szkół: https://ace.edu.pl/szkola-jezyka-angielskiego-zabrze dobrze jest inwestować w swoje kompetencje, daje to szansę na stabilniejszą pozycję na rynku pracy

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoła językowa to dobre rozwiązanie. Np takie coś jak tutaj: http://szkola.szans.pl , podejrzewam że są mają bardzo fajne zyski , co raz więcej ludzi chce uczyć się języków więc takie miejsca zawsze będą mile widziane. 

13.09.2017
wypowiedzi: 3
*.135.230.69

Jeżeli chodzi o naukę języka to uważam, że warto to robić. Dziś umiejętność posługiwania się językiem obcym jest bardzo ceniona. Jeśli szukasz świetnego kursu to polecam Ci zajrzeć do nich https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ bo mają świetnych nauczycieli :)

14.09.2017
wypowiedzi: 3
*.150.8.138

Akurat Hellen Doron to idealna szkoła dla dzieci gdzie mogą one przyswajać język nie umiejąc nawet jeszcze mówić. W polskich szkołach poziom języków obcych jest niestety tragiczny. Dzieci wychodząc z nich nic nie umieją. Jest to czas spędzony bezproduktywnie, a metody nauczania są przestarzałe. Uważam, że jeżeli tylko ma się środki powinno się je zainwestować w naukę języka zarówno dzieci jak i swoją.

14.09.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli chce się coś osiągnąć, to trzeba w siebie inwestować.

28.09.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Według mnie to wszystko zależy od tego jaką sobie wyrobi renomę. Są miasta, gdzie szkół językowych jest naprawdę wiele, ale zawsze któraś się wybija przed szereg. Dla mnie zawsze takim pozytywnym przykładem jest The Native English School http://nes.zlublina.pl/, która cechuje się mega pozytywną opinią, a kursanci po ukończeniu kursu posiadają taką umiejętność posługiwania się angielskim, że można uznać, że władają nim biegle. Wszystko to kwestia dobrej metody nauczania. Trzeba pamiętać, że zadowolony kursant na pewno poleci szkołę dalej i sprawi, że kolejni chętni do nas trafią.

03.11.2017
wypowiedzi: 49
*.dynamic.t-2.net

Kiedyś myślałem że nigdy języki mi nie będą potrzebne.. Jednak 2 tygodnbie temu dowiedziałem się że wyjeżdzam po świetach na delegację do Francji na pół roku. Sny gdzie się gubie po mieście i nie mogę się z nikim porozumieć nasilają się i z tego co przeczytałem w senniku online http://www.ksiega-snow.pl/ 

to poprostu moja podświadomość i moje skryte obawy. Dlatego postanowiłem że zapisze się do jakieś szkoły językowej przynajmniej na 2 miesiące żeby jakiś podstaw się nauczyć!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.