Forum: Czy warto zainwestować w szkołę językową?

28.06.2017
wypowiedzi: 7
*.centertel.pl

Hej ;)

Chciałabym podszkolić swój poziom języka angielskiego. Zastanawiam się nad tym, czy lepiej wybrać szkołę jezykową (jestem z Krakowa), czy może indywidualne korepetycje lub  jakieś inne kursy, na przykład te internetowe? Podzielcie się proszę własnymi opiniami na ten temat ;)

26.08.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warto zdecydowanie, jezyki w dzisiejszych czasach to podstawa. https://urodaizdrowie.pl/ksztalcenie-dla-doroslych-szansa-na-przekwalifikowanie-sie Im więcej doświadczenia i umiejętności tym większa szansa na znalezienie nowej pracy.

31.08.2017
wypowiedzi: 36
*.zabrze.vectranet.pl

Oczywiście, że warto. Aktualnie znajomość języków obcych jest bardziej potrzebna niż wcześniej, w szczególności niezwykle przydatna jest w kontaktach biznesowych. Sama chodzę na kurs do jednej ze Śląskich szkół: https://ace.edu.pl/szkola-jezyka-angielskiego-zabrze dobrze jest inwestować w swoje kompetencje, daje to szansę na stabilniejszą pozycję na rynku pracy

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoła językowa to dobre rozwiązanie. Np takie coś jak tutaj: http://szkola.szans.pl , podejrzewam że są mają bardzo fajne zyski , co raz więcej ludzi chce uczyć się języków więc takie miejsca zawsze będą mile widziane. 

13.09.2017
wypowiedzi: 2
*.135.230.69

Jeżeli chodzi o naukę języka to uważam, że warto to robić. Dziś umiejętność posługiwania się językiem obcym jest bardzo ceniona. Jeśli szukasz świetnego kursu to polecam Ci zajrzeć do nich https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-hiszpanski/ bo mają świetnych nauczycieli :)

14.09.2017
wypowiedzi: 3
*.150.8.138

Akurat Hellen Doron to idealna szkoła dla dzieci gdzie mogą one przyswajać język nie umiejąc nawet jeszcze mówić. W polskich szkołach poziom języków obcych jest niestety tragiczny. Dzieci wychodząc z nich nic nie umieją. Jest to czas spędzony bezproduktywnie, a metody nauczania są przestarzałe. Uważam, że jeżeli tylko ma się środki powinno się je zainwestować w naukę języka zarówno dzieci jak i swoją.

14.09.2017
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

Jeśli chce się coś osiągnąć, to trzeba w siebie inwestować.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.