Forum: snc 1475

lastat#pf.pl 28.07.2004 *.em21313623369.teleton.pl

4
Witam Wszystkich
hehe jak skarpetki kosztują w snc 2pln to Wasz dawca płaci za nie w chinach 10-20centów a jak ściągnie w 40tce to może jeszcze taniej, to tyle jeśli chodzi o ceny i kto tak napraqwdę zarabia natomiast wiem ile trzeba w to włożyć i kasy i pracy więc chyba mu się należy
Pozdrawiam

Borys 30.07.2004 *.aje50.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
To że wlożył w to kasę i pracę zawsze cenię,ale co innego wspólny zarobek a co innego podejście które uwzględnia tylko interes jednej strony, choćby nie uwzględnianie reklamacji towarowych. Podkreślam swoje uznanie dla tak doskonałego interesu.W normalnej hurtowni takie podejście od razu by dyskwalifikowało.

janbad1909 26.04.2005 *.bma152.neoplus.adsl.tpnet.pl

63
czy snc jeszcze żyje?

janbad1909 08.05.2005 *.blv254.neoplus.adsl.tpnet.pl

63
chyba jednak umarli - " a miało być tak pięknie..."

Borys 09.05.2005 *.213-238-114-244.adsl.inetia.pl

5
NIe wiem co robią, ale w mojej pamięci pozostaną, bardzo długo. Długi powstałe w trakcie współpracy z tą firmą będę jeszcze spłacał jakiś czas. Jednak patrząc już z dystansu jest to dla mnie bardzo pouczająca choć i gorzka lekcja. NIe generalizuję, ale wynika z niej że franchising jest dobry ale tylko dla dawcy o ile takie coś jak sklepy SNC można tak nazwać, raczej bym się skłaniał jako sieć sklepów. Podsumowując życzę wszystkim potencjalnym biorcom dużo rozwagi w wybieraniu partnera. Zdecydowanie nie polecam krajowych firm.

sylwia 11.05.2005 *.80.240.165.211

witam
napisal Pan ze nie poleca krajowych firm ,dlaczego?? co sadzi Pan np: o groszku ,polskiej chacie,stofarbie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.