Forum: Jak to jest z DDD? Słyszałem że padają i centrala przejmuje sklepy

22.04.2010
wypowiedzi: 10
*.254.166.106

podobno sklepy DDD padają w tym kryzysie i centrala przejmuje zbankrutowane sklepy. Z zewnątrz wszystko wygląda cacy, a franczyzobiorcy się zmieniają. Centrala może dalej naciągać naiwnych frajerów wspaniałym rozwojem sieci.

26.04.2010
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Witam

Jestem partnerem DDD i z tego co wiem to pól roku temu centrala przejeła kilka sklepów od jednego biorcy w Szczecinie, ale facet przesadził z inwestycjami i popłynął jak kilku deweloperów w kryzysie nie zapłaciło mu za towar. U mnie jest ok, podobnie jak u kilku innych franszyzobiorców ktoerych znam.

30.04.2010
wypowiedzi: 10
*.33.113.33

tak naprawde i bez sciemniania to sklepy DDD ledwo przędą w tym kryzysie i zadłużają się na maxa, tylko centrala BRW trzepie niezłą kasę i namawia następnych frajerów

05.05.2010
wypowiedzi: 10
*.chello.pl

mar-ras, starry coś Ci brdzo zależy na głoszeniu tej prawdy objawionej, ciekawe dlaczego - nie dostaleś sie do DDD czy kopneli  Cie w d.pe? I dlaczego tydzien temu zamiesciles wpis "Chętnie odkupię sklep DDD albo Ruck Zuck"?  

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.