Forum: Jak to jest z DDD? Słyszałem że padają i centrala przejmuje sklepy 1475

mar-ras 22.04.2010 *.94.254.166.106

10
podobno sklepy DDD padają w tym kryzysie i centrala przejmuje zbankrutowane sklepy. Z zewnątrz wszystko wygląda cacy, a franczyzobiorcy się zmieniają. Centrala może dalej naciągać naiwnych frajerów wspaniałym rozwojem sieci.

Adams321 26.04.2010 *.188.146.175.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl

1

Witam

Jestem partnerem DDD i z tego co wiem to pól roku temu centrala przejeła kilka sklepów od jednego biorcy w Szczecinie, ale facet przesadził z inwestycjami i popłynął jak kilku deweloperów w kryzysie nie zapłaciło mu za towar. U mnie jest ok, podobnie jak u kilku innych franszyzobiorców ktoerych znam.

mar-ras 30.04.2010 *.188.33.113.33

10
tak naprawde i bez sciemniania to sklepy DDD ledwo przędą w tym kryzysie i zadłużają się na maxa, tylko centrala BRW trzepie niezłą kasę i namawia następnych frajerów

Zigi47 05.05.2010 *.chello089074126033.chello.pl

10

mar-ras, starry coś Ci brdzo zależy na głoszeniu tej prawdy objawionej, ciekawe dlaczego - nie dostaleś sie do DDD czy kopneli  Cie w d.pe? I dlaczego tydzien temu zamiesciles wpis "Chętnie odkupię sklep DDD albo Ruck Zuck"?  

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.