Forum: Empik - jakieś doświadczenia? - art. spożywcze i przemysłowe 131

jan7ar 24.04.2010 *.87.204.115.51

1

Witam

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie we współpracy jao partner handlowy z empikiem? Jakieś doświadczenia? Rady?

dominiq 16.05.2010 *.213-238-85-124.adsl.inetia.pl

2
Podbijam temat, prosze o wypowiedź osoby prowadzące placówkę na zasadach partnerstwa.

dawid 21.01.2013 *.abht195.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Warunki finansowe w porownaniu z rynkiem bardzo kiepskie- gwaranują zarobek na poziomie 3-4 tys netto miesięcznie (średnio, bo są uzaleznione od sprzedaży, a ta wiadomo jest w każdym miesiącu różna.) Towar dostarcza Empik, więc często go nie ma, lub jest nie taki jakbyś chciał

Plusem jest niewielki wkład własny na start

Minus- oprócz kiepskich pieniędzy, zupełny brak zalezności, wszystko nalezy uzgadniać z Empikiem, kontrole kierowników regionalnych (bardzo częste i kompleksowe- co najmniej raz na 1-2 tygodnie), kierowników bezpieczeństwa (czy jak ich tam zwą),kierownika do spraw personalnych (ma prawo ogladać teczki pracownicze itp) Za każde przewinienie możliwa kara finansowa , rozwiązanie umowy itp

mag24pl 28.01.2013 *.epg1.neoplus.adsl.tpnet.pl

9

Witam

A zus , zatrudnianie pracowników do kogo należy?

wikii 29.01.2013 *.user-164-127-177-242.play-internet.pl

20
Na czym taka współpraca dokładnie polega?

dawid 04.02.2013 *.dve117.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

zus i pracownicy leżą w Twojej gestii. Empik daje Ci widełki zatrudnienia , w które musisz się wpasować (minimum i maximum pracowników)

eTranslatio_pl 27.02.2013 *.adnc71.neoplus.adsl.tpnet.pl

17

Dokładnie,a poza tym musisz się wkomponować w te widełki i zatrudnić minimalną ilość pracowników,a z zyskiem różnie to bywa w zależności od miesiąca. Same zasady współpracy są jesne i klarowne,jednak czesto słychac negatywne opinie o braku towaru,nei dostarczaja go na czas.

dawid 07.03.2013 *.cgq90.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Problemy ? to naprawdę delikatnie powiedziane. Nie masz wpływu na zatowarowanie, a że sieć ma różne problemy z płatnościami, to jest blokowana przez dostawców. Co oznacza ,że towaru nie ma . Nie ma towaru - nie ma sprzedaży.

dawid 21.04.2013 *.axu84.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Empik ostatnio zmienił zasady współpracy- wymaga od partnera przesłania grafiku pracy, który ma być ułozony zgodnie z wytycznymi : minimum dwa weekeny w pracy, kilkanaście zmian popołudniowych i co zabawniejsze kierownicy regionu skrupulatnie sprawdzają obecnośc partnera w pracy w podanych godzinach.  Brak partnera = kara finansowa

iko 26.06.2013 *.188.164.240.212

1

Dawid widzę, że jesteś mocno rozczarowany współpracą, w jak dużym mieście prowadzisz salon partnerski???? sama zastanawiałam się na tego typu współpracą z Empikiem ale przyznam że po Twoich wpisach mocno zwątpiłam... prowadzisz własną działalność i na nic nie masz wpływu???? i te kontrole... równie dobrze mogę się zatrudnić w korporacji... myślałam, że chociaż finansowo to lepiej wygląda :-(

japanese 27.06.2013 *.host-94-231-62-84.ip.jarsat.pl

21

W korporacji dostaniesz 2-5 razy wiecje niz w Empiku.

dawid 30.06.2013 *.public-gprs515117.centertel.pl

5

\"prowadzę działaność\" w dużym mieście. Moja praca niczym nie różni się od pracy w korporacji (wiem , bo i to doswiadczenie mam za sobą ), ale nie chroni mnie umowa o pracę , ponoszę odpowiedzialnośc prawną i finansową przed us, pip, zus itd. Są miesiące ,że zarabiam mniej , niż wtedy gdy pracowałem na etacie. Jeśli oczekujecie swobody, wolności, elastycznego czasu pracy, to szukajcie dalej. W Empiku obowiązuje Was grafik i niech ktoś tylko spróbuje wyjść wcześniej lub przyjśc później- przyłapany zostanie ukarany(finansowo rzecz jasna). W fimie karierę robi hasło\"egzekucja\" - kierownicy regionu , audytorzy (inni od bezpieczeństwa, jeszcze inni od marketingu, merchu i jeszcze inni od przeglądania teczek i list płac WASZYCH pracowników) mają przeprowdzać egzekucję (serio :)) - czyli sprawdzać czy dobrze wykonujecie obowiązki (jak nie to oczywiście kara finansowa)  Zarobki są naprawdę przeciętne, ale dałoby się to przełknąc , gdyby nie naprawdę fatalny sposób zarzadzania. Jesli więc pracujecie w korporacji, zarabiacie pow. 4 tys netto , to nie bądźcie niemądrzy-poszukajcie  sensownej oferty lub zostańcie na etacie.

mala_mi 09.06.2014 *.user-31-174-172-219.play-internet.pl

1

A jak jest z rekrutacją na stanowisko partnera handlowego? Bo wymagania mają dosyć wysokie, jesli nie ma się doświadczenia da radę czy nie?

Agnieszka Mizera 02.12.2021 *.an30.itcomp.pl

1
Czy ktoś ma aktualną wiedzę w temacie prowadzenia salonu partnerskiego Empiku ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.