Forum: InPost 1477

Wojtek66 10.05.2010 *.87-205-196-213.adsl.inetia.pl

1

Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z tą firmą(InPost) jako franczyzo-biorca?Chcę otworzyć ich punkt w mieście 80 tyś.

Czy firma jest uczciwa i nie ma z nią problemów.

obiektywny komentator 10.05.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Ja mam doświadczenia, a raczej miałem JAK NAJGORSZE do dziś od ponad dwóch lat wiją się jak piskorz i unikają wypłacenia mi kilku (teraz już pewnie po doliczeniu odsetek) kilkunastu tysięcy złotych za usługi jakie dla nich świadczyłem.

I nie ma cholery nie doprosisz się od nich tych pieniędzy bo zawsze WIELKI PAN PREZES BRZOSKA ma jakieś "ale", którego dziwnym trafem nie jest w stanie rozwiązać od ponad 2 lat

Obecnie obserwuje jak funckjonuje oddział prowadzony w moim mieście przez kogoś innego, listy wlają się po wycieraczkach, roznoszą przypadkowi ludzie co miesiąc inny ot jaka płaca taka praca

Jak możesz to trzymaj się od tego jak najdalej !!!

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.