Forum: EMG 1482

PiotrdrugiPiotr 18.05.2010 *.212.160.203.24

94
to całe EMG, które sprzedaje wszystko i nic, to dla wnikliwego czytelnika, to samo co KS15, te same imiona te same telefony , ten sam adres w Szczecinie. Ludzie mają wyobraźnie. Niestety znajdują innych ludzi którzy to od nich kupują..................

jarolakers78 19.05.2010 *.apn-77-113-141-252.dynamic.gprs.plus.pl

102

Witam,

to już nawet nie chodzi czy to ci sami ludzie, tylko o zwykłą przyzwoitość. Czy ktoś czytał opis tego systemu i ich wyliczenia odnośnie dochodów? Błogi śmiech mnie ogarnął. Ciężko mi zrozumieć jak można ogłszać się na portalu franczyzowym nie mając pojęcia co to jest franczyza. 

Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.