Forum: john bull pub 1483

Agacie 25.05.2010 *.host-62-141-249-31.tomaszow.mm.pl

1
Czy warto zainwestować w John bull pub?Jakie sa możliwości,jakie warunki musi osoba pracującą spełniać?Proszę o rozszerzenie tematu.

MiWi 09.06.2010 *.djx110.neoplus.adsl.tpnet.pl

153
Kiedyś byli na tym portalu ale wycofali się. Może nie szukają już franczyzobiorców?

wilkwcieniu 11.06.2010 *.system858917529.mtvk.pl

1
Wchodzenie w jakiekolwiek systemy partnerskie związane z prowadzeniem pubu z całego serca odradzam. Sam prowadzę największy chyba pub w mieście BARDZO rozpoznawalnej marki i powiem Ci tylko tyle, że nikłe jest prawdopodobieństwo, że siądzie cokolwiek poza piwem. Oczywiście od czasu do czasu sprzedasz drogi alkohol, może nawet parę burgerów ale nie licz na wiele. Wcześniej czy później będziesz zmuszony odsprzedać. Bardzo trudny i bardzo niewdzięczny biznes. Jeśli chcesz być uczciwym przedsiębiorcą -daruj sobie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.