Forum: Franczyza Mobile English - nauczanie angielskiego się opłaca?

25.05.2010
wypowiedź: 1
*.waldex.3s.pl

Witam Od pewnego czasu zastanawiam się nad franczyzą szkoły językowej Mobile English w dość dużym mieście(powyżej 150 tys. mieszkańców) Bardzo proszę o podpowiedź czy jest to dobry pomysł i czy da się na nim coś zarobić czy jest to tylko naciąganie potencjalnych franczyzobiorców. Pozdrawiam

09.06.2010
wypowiedź: 1
*.rev.pro-internet.pl

Z tego co czytałam i usłyszałam mają tam jakieś chore opłaty wstępne, no i prowizja potem nie mała, ale koleżanka poleciła mi inna szkołę, która rozpoczęła sprzedaż franczyzy, obecnie ma dwie szkoly w Trójmiesci i Toruniu. Szkoła nazywa się centrum języków obcych Exceed. Może zadzwoń tam albo napisz do nich, z tego co wiem to nie mają oplaty wstepnej i niska prowizje, procentowa.

05.11.2011
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja osobiscie jestem bardzo mocno zainteresowana ofertą tej franczyzy, miałam rozpoczać juz w tym pażdzierniku, jednak zabrakło mi funduszy i rozpoczynam w lutym 2012. Zdazyłam sie zorientowac prawnie i finansowo i wcale nie ma prowizji, opłaty są małe i jeżeli zatrudni sie wykwalifikowanych lektorów to można niezle zarobić. Jednak wiadomo jak to w biznesie, nei zawsze musi się udać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.