Forum: Netia. Czy na telekomunikacji da się zarobić? 1478

PiotrdrugiPiotr 27.05.2010 *.212.160.203.24

94
kto coś słyszał o współpracy z NETIĄ, i o dochodowości tej współpracy.............

challenger 15.11.2010 *.user-188-33-154-230.play-internet.pl

4
Ponawiam zapytanie przedmówcy. Chociaż czytając to forum widze ze jak coś nie jest krytykowane i temat wynagrodzenia omijany jest szerokim łukiem to znaczy ze interes dobrze idzie. No bo przecież nikt z nas nie chce konkurencji :) Teraz do rzeczy prowadziłem działalność sezonowy nad morzem a teraz chciałbym otworzyć punkt netii (biurko na pasażu w centrum handlowym 80tys. mieście) ktoś na forum tak owe prowadzi lub prowadził?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.