Forum: Jak zareklamować mały sklep przez Internet? 1475

Łukasz Stachurski 23.09.2015 *.78.10.56.208

2

Można na przykłąd stworzyć ciekawą aplikację mobilną. Zajmuje się tym studio Grren Parrot - http://greenparrot.pl/oferta/tworzenie-aplikacji-mobilnych. Agencja Kreatywna Green Parrot posiada własne studio tworzące rozwiązania mobilne AppSynthe.net

Technologia w twoim domu 02.10.2015 *.94-154-28-14.zapnet-isp.net

1

postaw na seo i adwordsa, nie dokońca wiem o co w tym chodzi ale musisz pozycjonować sie na dobre frazy ja np niska cena czy technologie

Jan33 09.10.2015 *.mail.andritz.me

127

Warto również zastanowić się nad rozszerzeniem handlu na internet. Daje to ogromne możliwości, ponieważ z dnia na dzień ilość potencjalnych klientów diametrialnie się zwiększa. Fakt, że konkurencja też jest bardzo duża, ale są pewne sposoby aby ich przeskoczyć.

Jest wiele niskokosztowych kanałów komunikacji jak media społecznościowe, wyszukiwarki czy mailing, który przynosi wymierne efekty za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Przy większym budżecie można pokusić się o wynajęcie firmy która obsłuży zarówno marketing jak i podpowie w jaki sposób usprawnić pewne procesy, aby sprzedaż była wydajniejsza. Odsyłam do http://growpoland.pl/pl/

Mają wieloletnie doświadczenie i świeże spojrzenie na kwestie promocji sklepów internetowych w sieci.

monik 13.11.2015 *.46-148-0-171.inet-siec.pl

11

Marketing i pozycjonowanie wg mnie to najlepszy wybór. Ja to zlecałam firmie solv.pl i jestem zadowolona w efektów :)

hhenryk88 03.12.2015 *.host-185-54-56-166.derkom.net.pl

4

W przypakdu małego e-sklepu najbardziej skuteczne będzie pozycjowanie i kampania AdWords - zajmują się tym m.in. tutaj http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/. Warto też sprawdzić jakie będą efekty marketingu szeptanego na forach tematycznych, ewentualnie też w mediach społecznościowych.

paulinakoliszka 04.12.2015 *.212.191.4.215

6

Oczywiście seo - zacznij od podstaw czyli od optymalizacji strony. Następny etap to pozycjonowanie, płatne reklamy w google.

harmidon 24.12.2015 *.246-144.beskidmedia.pl

10

Moim zdaniem reklama na fb nie ma sensu. Nikt nie lubi wyskakujących reklam lub innych....
Już lepiej zainwestować w magnesy na samochód i jadąc w trasę przy okazji reklamować swoją firmę. Magnesy na samochód nie niszczą lakieru.

aleknowaq 29.12.2015 *.user-46-113-191-48.play-internet.pl

9

ad words reklama internetowa

Julienna 05.01.2016 *.176.221.124.159

10

Profil na facebooku z promocją posta powinien pomóc zdobyć większe zaintersowanie sklepem

pawelpii 07.01.2016 *.afol224.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

można skorzystać z dobrej agencji seo

Magda Duda 31.05.2016 *.85.219.150.143

11

Jestem promotorką kobiecego biznesu, ale nie skrajną :D Lubię biznesy skierowane tylko dla kobiet, które skupiają się na jakości, dobrej cenie, świetnej obsłudze klienta. Mam dość duże doświadczenie w wyszukiwaniu różnych promocji, właśnie dla kobiet. Jednym z moich ulubionych serwisów, który przekazuje aktualności o kobiecym świecie jest 4allwomen.pl. Dlaczego polecam? Dużo jest nietypowych wydarzeń. Byłam, dzięki nim na sportowych konferencjach, dietetycznych, sporo ludzi poznałam. Jak chcesz mieć od razu namiary na sprawdzone eventy dla kobiet to warto rzucić okiem.

emoskala85 31.05.2016 *.66.137.168.217-rev.hti.pl

6

AdWords jest dobrym pomysłem, bo budżet ustala się samemu. Może to być i 10 złotych i 10000

monik 03.02.2017 *.46-148-0-11.inet-siec.pl

11

Nie rozumiem tego "hejtu" na adwords. Chyba ktoś stracił budżet bez większych korzyści, bo nieumiejętnie zaplanował kampanię. Do wszystkiego trzeba ustalić budżet, zaplanować gdzie wyświetli się reklama, co jakiś czas analizować wyniki i da się lokany biznes zareklamować na adwords i to bez budżetu sięgającego 5k. Tylko trzeba wiedzieć jak, a jak się nie wie to można zlecić to agencji, która zajmuje się marketingiem. Są też inne formy reklamy: artykuły sponsorowane, pozycjonowanie lokalne.. Jak znajdziemy specjalistów to pomogą nam się tym zająć.

Galanteee 06.07.2017 *.87-206-138-55.dynamic.chello.pl

10

samamu, w sumie nawet niemal bezkosztowo mozna ogarnac parę rzeczy jelsi chodzi o seo i SM - tylko trzeba o nich trochę wiedzieć

olga87 21.12.2017 *.public-gprs362480.centertel.pl

4

Najskuteczniejszą formą reklamy w przypadku sklepu internetowego jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

Dominik Siewiera 29.04.2018 *.user-94-254-136-160.play-internet.pl

2
porządne kompendium wiedzy. dzięki! U mnie sprawdziła się kampania AdWords prowadzona przez agencję Nakatomi

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.