Forum: Vacu Fit 1478

Karolinkaaa 09.06.2010 *.178-36-143-123.adsl.inetia.pl

1

 Czy ktoś może mi napisać jaki jest popyt na korzystanie z urządzeń Vacu Fit? Chodzi głównie o kapsułę termalną z bieżnią (efekt sauny), kapsułę podciśnieniową z bieżnią oraz masaże urządzeniem ROLLEN z podczerwienią. Ile osób dziennie korzysta z zabiegów na tych urządzeniach? Jak szybko mogę liczyć na zwrot włożonych pieniędzy? 

  Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.