Forum o artykule: Open IT dla partnerów 1483

Partner_nr1 30.06.2010 *.ada166.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ta sieć nie działa. Niech nikt nie da się namówić na współpracę z Partner Team. Wykorzystali finansowo dotychczasowych partnerów w sieci robiąc z nich dojne krowy i nie oferując nic w zamian. Nie ma żadnego wsparcia o którym mowa w artykule. System informatyczny nie działa. Nic nie jest unowocześniane w nim od 3 lat. Partner Team wpędził sklepy będące w sieci na skraj bankructwa poprzez leasingi mebli sklepowych. Sklepy wzięły meble po wygórowanej cenie w leasing którego raty są refakturowane na Partner Team. Od ponad roku nie następują spłaty co skutkuje zadłużeniem u partnerów na kilkanaście tysięcy złotych. Jeden z Prezesów ma postępowanie prokuratorskie w związku z leasingiem. Ta sieć to porażka od samego początku. Niech nikt nie rozpoczyna z nimi współpracy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.