Forum: Cenowa Bomba - uwaga bo wybuchniesz 1475

KAROL 04.06.2003 *.pa112.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

UWAGA NA CHŁOPAKÓW Z RZESZOWA ,TO NACIĄGACZE

LOKIA 04.06.2003 *.pa112.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl

JA WYBUCHŁEM JUŻ ,STRACIŁEM DUŻO PIENIĘDZY
I NERWÓW

BUM 04.06.2003 *.tt206.internetdsl.tpnet.pl

Mam sklepy SNC i denerwuje mnie polityka lokalowa Bomby zawsze chcą być jak najbliżej sklepu SNC, odciągają klientów przez pierwszy okres, później klienci i tak wracają do SNC. Po 1 , 2 miesiącach w sklepie Bomby zaczyna brakować towaru, pojawiają się puste kosze i braki a klient wraca do mnie. Najczęściej taki sklep po kilku miesiącach znika

Dobi 04.06.2003 *.qw26.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale jezda, przedstawiciele dówch sieci z tej samej branży walczą ze sobą ... śmiechu warte:) Ludzie przecież robicie sobie antyreklamę (dotyczy to każdej sieci). Mam propozycję do Prezesów, dajcie po uszach swoim pracownikom niech się wezmą do roboty zamiast siedzieć zały czas w internecie!!!

ALEKON 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

UWAGA W TEJ FIRMIE SĄ OGROMNE KŁOPOTY,PRZEKONAŁEM SIĘ NA WŁASNEJ SK..................

lokia 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

powiedzcie mi coś o tej firmie ,bo chcę podjąc
wsp. z ta firmą.

konin 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

uwaga ,ja zaliczyłem wtope
ale to decyduj

luk 21.06.2003 *.213.199.204.240

moze ktos opowiedziec jak wyglada naprawde wspolpraca z cenowa bomba gdyz obiecuja bardzo wiele

luk 21.06.2003 *.213.199.204.240

moze ktos opowiedziec jak wyglada naprawde wspolpraca z cenowa bomba gdyz obiecuja bardzo wiele

luk 21.06.2003 *.213.199.204.240

moze ktos opowiedziec jak wyglada naprawde wspolpraca z cenowa bomba gdyz obiecuja bardzo wiele

dorota 24.06.2003 *.tt206.internetdsl.tpnet.pl

tylko obiecuja,miałam bardzo przykre doświadczenie z tą siecią ,
straciłam zainwestowane pieniądze na które pracowałam przez kilka lat.LICZĄ SIĘ CZYNY A NIE OBIETNICE.

luk 24.06.2003 *.213.199.204.240

Moze ktoś dokładniej opisać swoje doświadczenia z cenowa bombą nie tylko na zasadzie krotkich stwierdzen

XL 03.07.2003 *.pa93.lebork.sdi.tpnet.pl

Witam

JA Wam powiem tylko tyle że zarówno SNC jak i CENOWA BOMBA to ci sami ludzie i te same metody Jedna wielka lipa jak chcecie coś stracic to wybierzcie jedną z dwóch inteligentnie naciągających Was firm.


CB 04.07.2003 *.tt206.internetdsl.tpnet.pl

XL CO TY WIESZ O NAS

worq 17.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Hmm...az sie prosi o etyke w franchisingu...

PRZYDZIAŁ-TOWARU 18.07.2003 *.pc104.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl

ZWRACAM UWAGĘ WSZYSTKIM CHĘTNYM NA WSPÓŁPRACĘ Z CB NA ZAPIS W UMOWIE DOTYCZĄCY PRZYDZIAŁÓW - I ZACYTUJĘ SŁOWA PREZESA IGORA D. SKIEROWANE DO POTENCJALNEGO DOSTAWCY "MOŻEMY SPRZEDAĆ KAŻDĄ ILOŚĆ TOWARU" ....ZAPRASZAM PO DROGI CHŁAM W KOSMICZNYCH ILOŚCIACH KTÓRE FRANSZYZOBIORCY MUSZĄ ODBIERAĆ POD KARĄ POTĘŻNYCH KAR
A TAK NA MARGINESIE PONAD 50 % TOWARU Z BOMBY MOŻNA KUPIĆ W WOLI KOSOWSKIEJ W CENTRUM CHIŃSKIM OKOŁO 20 % TANIEJ /NAWET UWZGLĘDNIAJĄC VAT/

koleś 02.08.2003 *.pa137.opole.cvx.ppp.tpnet.pl

IGOR NIEŻLE BAJERUJE!!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.