Forum: Wolność Finansowa dla KAŻDEGO 1475

pkopycinski 01.07.2010 *.abdk7.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam wszystkich zainteresowanych,
Nazywam się Patryk Kopyciński, od kilku miesięcy interesuje się wykorzystywaniem takiego wspaniałego narzędzia jakim jest internet do podnoszenia swoich zarobków. Próbowałem już zarabiać w wielu dziedzinach, m.in. import towarów do Polski, pracowałem jako freelancer, ale żadna z wykonywanych prac nie przyniosła mi zadowolenia oraz oczekiwanych zysków. Dopiero kilka tygodni temu dostałem od znajomego maila, w którym zaproponował mi podjęcie pracy w jego zespole.
Być może już słyszałeś o tym, że sztuką jest wybrać dochodowy i odpowiedni biznes dla siebie. Być może wiesz także, że samemu bardzo ciężko jest się przedzierać przez trudne początki w ebiznesie. Znalazłem na to idealne rozwiązanie. Jest nim zespół specjalistów, którzy wiedzą czego chcą od życia i postanowili swą wizje realizować w zespole.
Po tym, jak do nich bez chwili wahania przystąpiłem poczułem ich moc. Przygotowali oni dla mnie intensywny internetowy program treningowy na tematy, w których oni sami są ekspertami i już sporo osiągneli. Jako uczestnik tej wspaniałej idei, która poza wiedzą daje mi zarobić pomyślałem, że Tobie to też rozwiąże wiele problemów.
Cała idea opiera się na pracy zespołowej. Ty przystępując do zespołu stajesz się jego integralną częścią. Poznajesz nowe możliwości i realizujesz własne cele grając w zespole. A co najważniejsze to nie jesteś sam.
Ja osobiście nie spotkałem się z takim podejściem do biznesu, a teraz wiem, że to jedyna skuteczna droga.
Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby zapewnić sobie niezależność finansową razem z naszym zespołem skontaktuj się ze mną, a doradzimy Ci jaką drogę wybrać, aby móc godnie żyć, zarabiając spore pieniądze, uzyskując pasywny dochód, a co najważniejsze dzielić się swoim szczęściem i wiedzą z innymi.
[usunięto treść reklamową]
Pozdrawiam
Patryk Kopyciński

iks 02.07.2010 *.aaui57.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Ot tak, "pstryk" i już stałeś się milionerem? Ale fajnie....

obiektywny komentator 02.07.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354
no tak, co by nie powiedzieć każda PIRMAIDA FINANSOWA to też praca zespołowa :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.