Forum: Coccodrillo - czy warto być franczyzobiorcą?

05.07.2010
wypowiedź: 1
*.internetdsl.tpnet.pl

czy można zarobić na franczyzie cocodrillo? czy prowizje jakie dają wystarczą na utrzymanie sklepu, czynsz, pracownika, opłaty?   a jak układa się współpraca?  rozważam otwarcie sklepu odzieżowego - generalnie dla młodzieży bo dla dzieci od 140cm w górę jest u nas tylko 1 sklep (miasto 45tys. mieszkańców) ale mam pytanie JAKI  JEST  UTARG DZIENNY W SKLEPIE ODZIEŻOWYM?  Czy kwota 2tys dziennie utargu jest do uzyskania w Cocodrillo?

14.11.2011
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatnio maja raczej kiepskie notowania. Spora powtarzalność modeli i kolorystyki w kolekcjach. Wiekszość polskich firm, które oferują franczyzę w tej branży ma kłopoty. Zaczęło się od marki HOT OIL, teraz pora przyszła na Mariquitę, Tup-Tup. Coccodrillo jeszcze się trzyma, jak długo nie wiadomo, jakiś czas temu zmienił się własciciel marki. Komentarze w necie raczej mało ciekawe.

19.11.2011
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

69 9072 0002 3004 0400 9687 0001

20.11.2011
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Witam! Również jestem zainteresowany tą marką. Zamierzam wejść z nimi we współpracę w mieście ok. 70 tys. mieszkańców. Czy ktoś mógłby mi w związku z tym udzielić informacji na temat jakości i sprzedawalności towarów, relacji z franczyzodawcą oraz innych istotnych danych z własnego doświadczenia ze współpracy z tą firmą. Podaję email pabloo7_8@wp.pl.

16.08.2016
wypowiedzi: 129
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem warto. To znana marka i ludzie chętne w niej kupują.

07.03.2017
wypowiedzi: 7
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Też jestem tego zdania że warto, sama często dzieciom kupuję tam ciuchy, Sklep ma duży ruch chyba w większości miast.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.