Forum: Footlocker - franchising 1484

kawosz 07.07.2010 *.sub254-3.elpos.net

1

Witam!

Czy ktoś z Was zna zasady według których taki gigant jak Footlocker wybiera franczyzobiorce oraz miejsce ,które oferuje (jeśli wogóle to wygląda w ten sposób ,że to ja muszę zaoferować to franczyzodawcy).Ktoś próbował

W zależności od tego jakie uzyskam odpowiedzi, skieruję do was kolejne pytania, proszę o wyrozumiałość - jestem osobą młodą i mało doświadczoną.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.