Forum o artykule: Jestem kolporterem prasy 1475

The Queen of Kings 13.07.2010 *.kbtesin.silesnet.net

3
Czytam ten artykuł i oczom nie wierzę. Po pierwsze-minimum jakie propouje Kolporter rzeczywiście wystarcza na opłacenie ZUSu i podatku. Zostają nam naprawdę niewielkie pieniądze ok 1000 zł. Przy założeniu, że pracujemy sami. Po drugie interes rodzinny-owszem bo nikt normalny nie będzie pracował za śmieszne pieniądze a w przypadku kiedy partner zachoruje będzię dupać 13 godzin tak jak ja kiedy zachorował mi pracownik. 5 tygodni po 13 godzin dziennie. I co? Nie dość, że pracownikowi trzeba zapłacić L4 dla mnie zostaja jakieś załosne ochłapy za pracę na dwóch etatach. A mój salonik wcale mało nie zarabiał-średnio 70 000 miesięcznie. Trzeba pokryć wszelkie braki w towarze i prasie. Taki to jest oto interse z firmą Kolporter Sieci Handlowe.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.