Forum: System do 75 tys. 1475

Morrison 29.07.2010 *.83-238-150-117.ip.netia.com.pl

7

Witam.

Mam pytanie dotyczące systemu franczyzowego gdzie kwota inwestycji nie przekraczała by 75tyś. Przeglądałęm kilka systemów, nawet z kilkoma miałem styczność. Jednak nie jestem w stanie znaleść takiego systemu który by nie przekraczał inwestycji 75tyś zł. i był przyszłościowy. Może ktoś z użytkowników może polecić taki system który może naprawdę stać się codzieną pracą a także zarobki są wytarczające na utrzymanie się w dziśejszych czasach :) Miejscowość wielkości 60tyś. lub 100tyś. w których taki system mógłby być otwarty. 

Dziękuje za jakie kolwiek informację.

Pozdrawiam. 

denver666 02.08.2010 *.abii204.neoplus.adsl.tpnet.pl

37
Wszystko właśnie zależy jakie systemy Ci sie spodobały. Zawsze możesz zrobić coś podobnego i na pewno wtedy zmieścisz się ze swoją sumą. Oczywiście zostanie pytanie jak Ci wtedy pójdzie. A może rozwiązaniem (skoto tak bardzo szukasz) jest wzięcie niewielkiego kredytu.

Morrison 02.08.2010 *.178-37-142-23.adsl.inetia.pl

7

Proponujesz kredyt dobrać do tej kwoty. Wtedy jaki system byś polecał za większą kwotę i o ile większą? Jeśli chodzi o sam system to jestem bardziej skłony do gastronomi lub usług. Jednak jeśli jest jakiś inny dochodowy biznes mógłbym oczywiście zmienić nastawienie :)

Pozdrawiam.

albert_lu 03.08.2010 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

9

Witam,

Jesli chodzi o dokapitalizowanie twojego biznesu, to sądze, że najlepszym rozwiązniem może okazać się leasing labo kredyt. Przy działaności gastronomicznej leasing można wziąć praktycznie na wszystkie sprzęty na zapleczu. Więc twoja kwota mogłaby być wystarczająca na zrobienie lokalu. Sądzę, że w grę mogłaby wchodzić pizzeria koszt (ok. 150 000 zł - całość inwestycji). Jeśli nie to to jest bardzo ciekawy koncept gastronomiczny, którego inwestycja mieści się w granicach 20 000 zł. Więc można otworzyć dwa takie punkty. Jeśli będziesz potrzebował pomocy skontaktuj się ze mną. 

denver666 04.08.2010 *.aazj201.neoplus.adsl.tpnet.pl

37

Witam

Napisze bo wypada tego kultura.

Mam swój pomysł na biznes. Podpatrzony na franczyznie. Koszt pewnie zamknął by się w 70-100tyś. Problem tylko taki, że nie za bardzo chcę się nim dzielić. Mam nadzieję, że to zrozumiesz. Nic do Ciebie nie mam ale mi też nikt gotowego nie dał. Jak już rusze i będę miał z 3-5 takich punktów to wtedy będę mógł się z Toba tym podzielić :). A jak zbankrutuję to Ci tutaj napiszę aby unikał danej branży :).  

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.