Forum: Małe firmy transportowe

05.08.2016
wypowiedzi: 45
*.play-internet.pl

Prawdząc tego typu firmę warto pamiętać o tym, żeby wysyłać kierowców na szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. Tutaj szkolajazdysubaru.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Uważam, że taka inwestycja potrafi szybko się zwrócić.

08.08.2016
wypowiedzi: 135
*.174.44.46

Moim zdaniem lepiej jest korzystać z ofert dużych firm transportowych, które posiadają spore doświadczenie w tego typu usługach. Z tego artykułu http://maxmag.pl/top-5-bezpieczne-zaufane-firmy-transportowe-w-polsce-porownanie-firm-transportowych/ dowiecie się na jakiego spedytora warto zwrócić uwagę. Ta wiedza z pewnością okaże się dla Was przydatna.

25.04.2017
wypowiedź: 1
*.172.86.22

Jak myślicie czy w dzisiejszych czasach samochód w leasing to dobra opcja czy jednak średnia ? Ostatnio wpadłem na bardzo ciekawą ofertę jaką jest leasing auta używanego można zakupić takowe tanie samochody używane warszawa w Używane Jak Nowe gdzie mają rewelacyjne promocje na takowe samochody !

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.185

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

28.04.2017
wypowiedzi: 84
*.172.86.22

Małe firmy transportowe mają w dzisiejszych czasach dużo gorzej, bardziej pod górkę ale warto się ich trzymać i dawać szansę. Ja często chodzę ze swoim autem do nabijanie-klimatyzacji.pl świetna firma samochodowa, jest przykładem jak każda firma w Polsce powinna działaćw swojej branży !

07.06.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Wg mnie taka firma to dobry pomysł. Choć oczywiście jak w każdej branży trzeba się liczyć z początkowymi wysokimi kosztami inwestycji, z koniecznością wyróżnienia się na tle konkurencji itd. Trzeba się zastanowić, jakie sprzęty będą potrzebne, np. podpory do przyczep https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i-podpory-153.html . Ale myślę, że warto założyć taką działalność.

09.07.2017
wypowiedzi: 17
*.249.protonet.pl

Ja jednak powiem Wam szczerze, że jeżeli chodzi o rynek lokalny, taka mała firma transportowa ma szansę. Nie mniej jednak gdy już bierzemy pod uwagę transport towarów w skali kraju, tutaj sama dużo chętniej skorzystałabym z takiej oferty jak ta w Symlog http://symlog.eu/ . Przede wszystkim bowiem firma ta posiada bardzo szeroką ofertę, obejmującą chociażby transport samochodowy, kolejowy, czy nawet spedycję międzynarodową. Dodatkowo jest już dobrze rozponawalna w branży i cieszy się dużym zaufaniem. 

26.07.2017
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Moim zdaniem lepiej jest korzystać z ofert dużych firm transportowych, które posiadają spore doświadczenie w tego typu usługach"

Tak pisze Asiula i zgadzam się z nią. Firmy stale podnosza jakość i efektywnośc swoich usług, zobacz jakie firmy transportowe brału udział w konferencji TransPoland i może na poczatek warto spróbowac jako "podwykonawca" usług u wielkich.

 

22.08.2017
wypowiedzi: 135
*.dynamic.gprs.plus.pl

A wiecie, że firmy spedycyjne często do przewożenia towaru wykorzystują takie skrzynki i opakowania transportowe: http://www.erg-system.pl/? Dzięki temu bez względu na to, z jakiego typu ładunkiem mają do czynienia, jest on transportowany w bezpiecznych warunkach.

28.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz jest tak dużo firm transportowych że jedynie cena tej usługi jest głównym czynnikiem wyboru. Np oni http://nowakbusy.pl/tani-transport-do-niemiec/  robią to za na prawdę niskie kwoty, sam często ich wykorzystuję do przewozu. Myślę że warto korzystać z akurat ich usług.

19.09.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

 Skrzynki i opakowania wykorzystywane w transporcie, znajdziecie w https://www.schoellerallibert.com/pl/ . Wysokiej jakości, z tworzyw sztucznych. Bardzo duży wybór. 

22.09.2017
wypowiedzi: 104
*.dynamic.chello.pl

to są spore koszty więc może być cieżko.. ale pamiętaj, dla chcącego nic trudnego ;) zaniam się zarajestrujesz to tylko spradź zastrzeżenie nazwy: http://jakzastrzecnazwefirmy.pl/czy-warto-sprawdzac-nazwe-i-logo-firmy/

22.09.2017
wypowiedzi: 125
*.154.20.57

Gdzie w Poznaniu wynająć samochód dostawczy? Okresowo mamy więcej zleceń, ale nie ma ich aż tyle, aby utrzymywać dodatkowe auto.

27.09.2017
wypowiedzi: 4
*.221.123.113

Ale ma to być jakaś wypożyczalnia z autami marki KIA? Szedłbym w kierunku jakiejś Skoda Fabia, Opla Astra lub Pegeuot np 308 - one są popularne w wypożyczalniach - szczególnie jeżeli chodzi o hatchback.Proponuję sprawdzić w Fatcar - mają duży wybór aut, przystępnych cenowo. Sprawdź sobie chociażby tutaj: http://fatcar.pl/

Zakładka Oferta -> Cennik. Tam masz opis kosztów oraz warunków wynajmu.

27.09.2017
wypowiedzi: 4
*.221.123.113

Dostawcze też mają w ofercie: https://fatcar.pl/delivery-cars

09.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Musiałbyś pochodzić po urzędach i popytać bo różnie to z nimi jest, jednemu dadzą drugiemu nie, możesz także dodać do tej firmy jakieś inne usługi jak jakieś maszyny do pakowania na wielo branżowe firmy więcej dofinansowań dają bo mają lepszą przyszłość rynkową

22.10.2017
wypowiedzi: 191
*.play-internet.pl

Myślę, że tutaj http://rozliczaniepracykierowcow.pl Maciej Kulka - ekspert rozliczania czasu pracy kierowców wyjaśni wam jak powinny wyglądać rozliczenia. Nie jest to wcale takie łatwe jakby się mogło wydawać. Lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, ponieważ w ten sposób unikinemy kar.

20.11.2017
wypowiedzi: 56
*.244.185.28

Jakbyście poszukiwali znakomitej firmy logistycznej, która ma swojej ofercie zarówno usług logistycznych jak i magazynowe oraz transportowe, to polecam www.dmt.waw.pl . Jest niezastąpiona w wielu przypadkach gdy prowadzimy własny biznes. Ja szczególnie cenie ich magazyny i transport, bez tego nie dałbym sobie rady.

07.12.2017
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

Może kogoś z Was zainteresują zabudowy izotermiczne, chłodnicze czy przyczepy do samochodów dostawczych i ciężarowych. Firma http://alucar.org/rodzaje-nadwozi/izoterma/izolowana produktuje takie rzeczy, realizują projekty zgodnie z odpowiednimi normami, mają duże doświadczenie, adaptują również nadwozia. W przypadku firmy transportowej takie usługi są poszukiwane.

22.12.2017
wypowiedzi: 72
*.dynamic.chello.pl

Przyda się pewnie też sprawdzony serwis samochodów dostawczych i ciężarowych, czy autokarów. Wszystkim tym zajmuje się  http://autoserwistosa.com/ z Rzgowa pod Łodzią. Bardzo dobry warsztat, nie mają kosmicznych cen a do tego sa po prostu solidni.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.