Forum: Małe firmy transportowe - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.185

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Jan33 22.09.2017 *.195.154.20.57

127

Gdzie w Poznaniu wynająć samochód dostawczy? Okresowo mamy więcej zleceń, ale nie ma ich aż tyle, aby utrzymywać dodatkowe auto.

Patrycja Bluszcz 31.12.2017 *.185-135-123-193.laguna.net.pl

39

Małe firmy transportowe to fajny interes, tylko trzeba wiedziec jak tym wszystkim zarzadzac. Przede wszystkim od razu na poczatek trzeba zalozyc monitoring gps floty samochodowej, aby uniknąć niepotrzebnych kosztow. Ja moge polecici taki do Transmobil który dodatkowo pomaga w ecodrivingu.

MarekG 23.01.2018 *.89-64-29-150.dynamic.chello.pl

95

Co do firmy to my korzystamy z JAS-FBG, mają placówki w całym kraju. Firma solidna, terminowa, posiada dużo opcji transportu – samolot, statek, samochód. Do tego magazynujemy u nich towary, zajmują się też dla nas etykietowaniem. Ogółem współpraca na poziomie, z naszej strony 100% zadowolenia.

Jarek Filipczak 30.03.2018 *.user-94-254-251-15.play-internet.pl

25
Mam pytanie do osób prowadzących firmy transportowe. Jakich systemów GPS używacie? Czy kiedykolwiek mieliście do czynienia z firmą Transmobil? Z tego co widzę, jej systemy monitorują zużycie paliwa i pracę kierowców. Nie ukrywam, że bardzo by mi na tym zależało...

Nazar-Artur Lukiv 22.05.2018 *.79.184.132.68.ipv4.supernova.orange.pl

1
Two-M to firma na której jeszcze sie nie zawiodłem za tak długi czas korzystania z ich usług! pOLECAM INNYM JAKO NA PRAWDĘ SPRAWDZONĄ FIRMĘ TRANSPORTOWĄ!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.