Forum do artykułu: Pizza Dominium w Wilnie

11.08.2010
wypowiedź: 1
*.178.236.10

Myślę, że Litwa to ciekawa decyzja. W krajach nadbałtyckich
wiele osób, zarówno młodszych jak i starszych, jada obiady poza domem.
Dominium może być konkurentem dla dotychczasowego potentata 'Cili pica'.
Mielibyście większe szanse, jeżeli dołączylibyście do menu więcej
pozycji typu coctailowo-kawiarnianego, a także jakieś pozycje
śniadaniowo-przedpołudniowe.

Jeśli chodzi o rodzimy rynek, to lubię zamawiać w dominium jednak
stanowczo musicie poprawić czas dostawy. 40 minut to dla mnie trochę za
długo, plusem jest to, że pizze są
zawsze gorące.

Pozdrawiam.

30.12.2017
wypowiedzi: 5
*.dynamic-ra-05.vectranet.pl

Jeżeli jest ktoś, kto się w ogóle zastanawia nad franczyzą Dominium, to z całego serca mogę odradzić. Zanim cokolwiek podpiszecie pofatygujcie się do jednego z lokali franczyzowych, właściciele na pewno podzielą się z Państwem swoimi spostrzeżeniami. Błąd, który będzie Państwa kosztował 5 lat życia.

02.01.2018
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Chciałbym otworzyć Pijalnie wódki i piwa, czy ma ktoś już doswiadczenie i  mógłby się wypowiedzieć na ten temat jak wygląda franczyza?

09.01.2018
wypowiedzi: 26
*.rev.ndi.net.pl

A w jakim konkretnym sklepie? Sprawdziłabym sobie internetową ofertę. Słyszałam, że w fasion jest sporo wyprzedaży - czy jest szansa, że te ceny obowiązują również w sprzedaży online?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.