Forum: franczyzna jako praca dodatkowa

17.08.2010
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam

 rozwazam wejscie w biznes franczyzny, nie wiem jednak od czego tak naprawde zacząc, mam tez pytanie czy mozna franczyzne traktowac jako  sposób na[url=http://webowiec.pl/przykład.php] pracę dodatkową [/url] prosze o odpowiedz

17.08.2010
wypowiedzi: 9
*.notuskredyt.pl

jesli chcesz to traktować, tylko jako dodatek do swojej pracy to chyba kiepski pomysł....juz próbowałem w taki sposób prowadzić swoją, ale zgodnie z przysłowiem Pańskie oko konia tuczy.....Musisz być na miejscu żeby ogarniac to wszystko przynajmniej pierwsze miesiące

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.